Zabezpečení objektů

S naší pomocí dokážete zabezpečit jakýkoliv objekt proti vniknutí nežádoucích osob.

Nabízíme širokou nabídku zabezpečení objektů ve všech bezpečnostních třídách.

Zabezpečení domů

U zabezpečení domu je důležité zabezpečit veškeré otvory pláště domu. Nesoustředit se tedy pouze na hlavní vchod, ale také na vstup do garáže, na zahradu, spojovací dveře domu s garáží,do suterénu je-li vstup z vnějšku a další. U francouzských oken a oken v přízemí doporučujeme nainstalovat uzamykatelné kliky.

Co se týče zabezpečení bytových domů jsou ideálním řešením zavírání dveří samozamykací zámky ABLOY z naší nabídky,které jako PROFICENTRUM nabízíme v cenách výrobce.

Zabezpečení bytů

Zabezpečení bytu usnadňuje to, že většina bytů má pouze jedny vchodové dveře. Tím větší důraz je ale třeba klást na jejich zabezpečení. Ideálním řešením jsou bezpečnostní dveře s vícebodovým uzamykáním. Tyto dveře by měly být osazeny kvalitní cylindrickou vložkou a kováním.Případně Best Replica Watches použít bezpečnostní závoru s dvoubodovým nebo šestibodovým výsuvem.

Zabezpečení objektů firem (administrativních budov) a tovarních komplexů

Systémy vložek na generální a skupinový klíč.
Generálnímu klíči jsou v hierarchickém uspořádání podřazeny hlavní skupinové klíče, kterým jsou podřazeny skupinové a jednotlivé klíče. Např. u administrativních budov, průmyslových objektů apod. U firemních objektů je možné dále vycházet ze zabezpečení domu s menšími rozdíly,které sebou přináší rozsáhlost objektu nebo areálu. Moderní přístupové systémy s otevíráním na čip nebo kartu jsou nedílnou součástí naší nabídky zabezpečení.

Bezpečnostní třídy - PYRAMIDA BEZPEČNOSTI

Odborným rádcem při orientaci ve škále výrobků poskytujících různou míru zabezpečení je PYRAMIDA BEZPEČNOSTI. Čtyři barevně odlišené stupně bezpečnosti reprezentují jednotlivé úrovně zabezpečení dle normy ČSN P ENV 1627.

Nabízíme širký sortiment bezpečnostních dveří a závor, bezpečnostního kování, cylindrických vložek, mříží a bezpečnostních fólií.Kompletní nabídku najdete na :

http://www.zamecnictvi-klice.cz/

nebo

http://www.zabezpeceni-domu.eu/

tag heuer replica watches Swiss Replica Watches Omega Seamaster Replica