Rodinné domy

 

  Zabezpečení bytu je samozřejmě snadnější než zabezpečení domu.Usnadňuje ho především to, že většina bytů má pouze jedny vchodové dveře. Tím větší důraz je ale třeba klást na jejich zabezpečení. Ideálním řešením jsou bezpečnostní dveře s     vícebodovým uzamykáním případně bezpečnostní závory doplněné o další zábranné systémy . Tyto dveře by měly být osazeny kvalitní cylindrickou vložkou a kováním nejlépe ve 4.příp.3 bezpečnostní třídě které vedeme běžně skladem v různých    rozměrových variantách.

Pokud je byt opatřený pouze klasickými vstupními dveřmi, měl by být stávající zámek doplněný minimálně ještě o přídavný zámek.Podmínkou je rovněž zabezpečení dveří na straně pantů zabranou proti vysazení a vyražení. Dále je možné oba zámky sjednocené na jeden klíč,pod heslem ZRUŠTE SVŮJ SVAZEK KLÍČŮ A NAHRAĎTE HO JEDNÍM OD NÁS.

Jeli byt v přízemí doporučujeme použít uzamykatelné okenní a balkónové kliky. Případně je doplnit o mříže nebo bezpečnostní fólie.

Z hlediska vyššího komfortu užívání je také dobré nešetřit na různých příplatkových provedeních cylindrických vložek. Zde doporučujeme použít vložky které mají z vnitřní strany dvěří knoflík,který znemožňuje zabouchnutí dveří se zasunutým klíčem uvnitř,takže majitel může dveře kdykoli otevřít  klíčem zvenčí včetně další nesporné výhody ,.kdy dveře zevnitř lze uzamknout pouhým otočením knoflíku bez použití klíčů.

 

Kompletní nabídku zabezpečení pro domy a byty naleznete na http://www.zabezpeceni-domu.eu/.                     best rc toys